Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,794
  Postimet n Bllog
  3

  Katar: Distria Krasniqi fiton medaljen e art n xhudo

  Tjetr medalje e art pr Kosovn, Distria Krasniqi triumfon n Katar

  Emri: distria-750x375.jpg

Shikime: 132

Madhsia: 14.9 KB

  Distria Krasniqi ka rrmbyer medaljen e art n Masterin e xhudos q po mbahet n Doha t Katarit.

  Numri nj n bot, Krasniqi mposhti n finale me ippon japonezen Funa Tonaki, kampione e bots n vitin 2017, kategoria deri n 48 kilogram.

  Pes garuesit q ndodhen brenda norms Olimpike Tokyo 2020, Majlinda Kelmendi (-52 kg), Distria Krasniqi (-48 kg), Nora Gjakova (-57 kg), Loriana Kuka (-78 kg) dhe Akil Gjakova (-73 kg) do t synojn ta nisin 2021-tn me medalje dhe njkohsisht t shtojn pik t reja Olimpike, t cilat iu ndihmojn edhe pr renditje m t mir para Olimpiads s Tokios.

  Koha Jone

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,794
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Katar: Distria Krasniqi fiton medaljen e art n xhudo


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,794
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Katar: Distria Krasniqi fiton medaljen e art n xhudo


Tema t Ngjashme

 1. Xhudistja kosovare Distria Krasniqi, e Art n Turqi
  Nga Akuamarini n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-02-2020, 16:26
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-06-2018, 16:02
 3. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2018, 20:27
 4. Alvin Karaqi fiton medaljen e Art n Portugali
  Nga Akuamarini n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2017, 16:52
 5. Krimi ne Shqiperi fiton medaljen e Bronxit .
  Nga Tirana n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-04-2005, 16:21

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •