Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Rezultatet e dietave q ndjekin modelet e Victoria's Secret

  Ja rezultatet e dietave dhe ushtrimeve t modeleve t Victorias Secret

  Emri: 785-0-5ff8be6705020.jpg

Shikime: 718

Madhsia: 66.7 KB

  Vlogere t ndryshme si Fernanda Ramirez, Olivia Messler etj, kan vendosur t provojn pr 1 jav, dietat ushqimore dhe planin strvitor t disa prej modeleve m t njohura.

  Pr shembull, Ramirez przgjodhi dietat dhe strvitjet e Kendall Jenner, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski dhe Stella Maxwell.

  Disa prej vlogereve tregojn rezultatet para dhe pas, ndrsa t tjera mendojn se kjo ssht e nevojshme sepse qllimi sht pr t provuar nj stil ndryshe jetese dhe jo vetm pr t rn ca kilogram.

  Disa nga eksperiencat e tyre i gjeni m posht:  MAPO

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Rezultatet e dietave q ndjekin modelet e Victoria's Secret


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Rezultatet e dietave q ndjekin modelet e Victoria's Secret


 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Rezultatet e dietave q ndjekin modelet e Victoria's Secret


 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Rezultatet e dietave q ndjekin modelet e Victoria's Secret


Tema t Ngjashme

 1. Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve
  Nga AlbaneZ n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-03-2013, 03:43
 2. Super Modelet e Bots pr 2007
  Nga Bl3ri n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-12-2007, 11:47
 3. Sa ndikojn modelet thatanike te adoloshentet?
  Nga Ermelita n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 16:15
 4. Prdorimi i dietave n ushqim
  Nga Galaktika n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 13-03-2006, 14:20

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •