Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Skandalet e ministrave t Edi Rams nuk kan t sosur. N nj koh kur i gjith vendi sht nn pushtetin e prmbytjeve dhe n nj kriz t madhe ekonomike, Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku, Arbian Mazniku dhe kshilltari i Rams Endri Fuga, gjejn koh t harbojn lokaleve t bots me lekt e taksapaguesve shqiptar.

  Jo dokush mund t darkoj tek "Nusreti" n Dubai.

  Nuk e di se far duhet t bjn m shum kta pr ta merituar zemrimin ton si popull?

  Emri: 4F4F6DDD-AAF0-49B6-93D9-BA8074B1B055.jpg

Shikime: 130

Madhsia: 32.0 KB

  Syri.net
  Ndryshuar pr her t fundit nga Ingenuous : 10-01-2021 m 08:00
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Darka luksoze e ministrave n Dubai, Rama: Lekt i kan paguar t tjert

  Kryeministri Edi Rama, sht zgjuar i shqetsuar pasi u ka dal menjher n mbrojtje ministrave t tij, dhe kshilltarit Endri Fuga pr darkn q u filmuan duke ngrn n nj nga restorantt m t shtrenjta, bashk me biznesmenin Samir Mane, n Dubai.

  Rama i ka kthyer prgjigje nj prej komentuesve t tij, duke i shpjeguar se ministrat e tij nuk kishin paguar asgj, pasi fatura ishte marr nga pala mikpritse. Pr ta br edhe m t besueshme, Rama ka prmendur edhe faktin q bhet fjal pr investitiorin Mohamed Alabbar, q njihet edhe si pronari i qiell grvishtses “Burj Khalifa”.

  “Informohu q t mos flassh mbrapsht, sepse as nuk kan shkuar pr qejf, pasi nuk kan shpenzuar asgj nga taksat e tua n kt rast pasi t gjitha shpenzimet jan mbuluar nga pala mikpritse q sht nj ndr grupet m t mdha t bots, i interesuar pr t investuar n Shqipri”,-shkruan Rama.

  Emri: 0372C721-0C77-435F-BC7F-6CDDF73C0850.jpg

Shikime: 114

Madhsia: 56.2 KB

  Koha Jone.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Ishalla skane qene tek Nurseti, se kam degjuar i ka cmimet vare fare..
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,728
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Pushtetarve t ‘Rilindjes’ ua kontrollon stomaku, trurin

  Nga Kim Mehmeti

  Emri: auto_kim_mehmeti1610300652.jpg

Shikime: 103

Madhsia: 46.6 KB

  Mediat raportojn pr ahengun e qeveritarve t ‘Rilindjes’ t shtruar n Dubai.

  far paturpsie dhe pandjeshmrie e pushtetarve t cilt posa e ndiejn ern e mishit t pjekur, e harrojn popullin q i ushqen, popullin q sot ‘mbytet’ nga rreshjet dhe dridhet nga i ftohti.

  E n ndrkoh thon se drekn ua paska paguar ndonj princ arab?!

  Me ka tregojn sa nuk e kan kuptuar se edhe si mysafir t cilitdo mbreti, darkat e drekat u shtrohen pr nder t popullit e shtetit q prfaqsojn, andaj nuk u ka hije t sillen si njerz perverz t cilve nuk ua kontrollon truri barkun, por stomaku trurin.

  Po pra, sido q ta marrsh darka e pushtetarve shqiptar n Dubai shpalos dukjen e burrshtetasve q nuk e kan t zbrazur barkun, po trurin, gj q i bn t mos ken turp e t jen t pandjeshm ndaj popullit q ua mundson gjitha ato privilegje.

  Syri.net

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,728
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Basha publikon videon pr darkn e Dubait: ‘Ndrkoh q vendi sht n uj, kta jan ministrat e Rams’

  Kryetari i Partis Demokratike, Lulzim Basha e ka cilsuar si nj turp t qeveris n ikje, faktin q ndrsa Shqipria po mbytet ministrat e Rams nginjen n restorantet luksoze t Dubait.

  ‘Ndrkoh q vendi sht nn uj, mijra familje po kalojn dimrin e dyt n adra, shqiptart jan pa asnj ndihm prball krizs ekonomike dhe shndetsore, ministrat e Rams shtrohen pr shtat pal qejfe n restorantin m t shtrenjt n Dubai.

  sht koha t kemi nj qeveri q kujdeset pr njerzit, dhe jo kt q e ka mendjen vetm pr veten e saj.’  Syri.net / Balkanweb

 6. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,728
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Emri: 4.jpg

Shikime: 106

Madhsia: 39.1 KB

  Bujar Kapexhiu / MAPO

 7. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,728
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku n restorantin luksoz n Dubai

  Emri: 67c7c2e4-faea-4a34-8a13-dddd6f8c2c31.jpg

Shikime: 109

Madhsia: 50.7 KB

  Bujar Kapexhiu / MAPO

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-02-2016, 16:04
 2. Ministri Ahmetaj emron shoferin e tij n krye t zyrs s qerave
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2015, 14:49
 3. Zdhnsja e Arben Ahmetaj, nga puna n parfumeri te zyrat e Ministris
  Nga Xhuxhumaku n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 24-11-2013, 23:13
 4. Boll mo! se na mbytt!
  Nga iliria e para n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 11-10-2011, 09:06
 5. Angjeli, Ahmetaj e Rafti, ln Shqiprin
  Nga CEZARND n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-09-2005, 22:54

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •