Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  28

  Hoteli i te mijave kenge. (Delikatesen ftoni lutem kur te hyni ). :) 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  28

  Pėr: Hoteli i te mijave kenge. (Delikatesen ftoni lutem kur te hyni ). :)


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  28

  Pėr: Hoteli i te mijave kenge. (Delikatesen ftoni lutem kur te hyni ). :)

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Eloh ! : 09-01-2021 mė 11:41

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  28

  Pėr: Hoteli i te mijave kenge. (Delikatesen ftoni lutem kur te hyni ). :)
Tema tė Ngjashme

 1. Hoteli i parė nė botė me 7 yje
  Nga Explorer nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 10-10-2010, 16:36
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-02-2010, 08:54
 3. Kur te hyni ktu vini rripin e sigurimit(+18)
  Nga Jola nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 198
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 12:04
 4. VB - Ndihmė pėr njė program pėr menaxhimin e njė hoteli
  Nga GinoTheGodFather nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 28-07-2007, 16:22
 5. ju lutem dua te me gjeni nje kenge
  Nga "JM" nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-05-2007, 07:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •