Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,544
  Postimet n Bllog
  3

  Mikrobiologu kundr maskave dhe karantines: "Kafsht kan sot m shum t drejta se njerzit!"

  Kjo eshte nje interviste ne anglisht me Sucharit Bhakdi rreth situates qe e gjejme veten sot. Ai eshte mikrobiologu me i cituar ne historine akademike te Gjermanise, nje njeri me autoritet. I shokuar nga ngjarjet e ketij viti, ai po flet hapur kunder politikave te shtetrrethimit dhe mbylljes se njerezve neper shtepira duke u mohuar njerezve te drejtat themelore.  (intervista ne gjuhen angleze)

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,544
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mikrobiologu kundr maskave dhe shtetrrethimit: "Kafsht kan sot m shum t drejta se njerzi

  "Testi PCR duhet te hidhet ne plehra urgjentisht, ne gjithe boten, dhe duhet te konsiderohet akt kriminal nese dikush rekomandon karantinen vetem se ky test eshte pozitiv"

  Dr. Sucharit Bhakdi
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,544
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mikrobiologu kundr maskave dhe karantines: "Kafsht kan sot m shum t drejta se njerzit!"

  "Vaksina e covid-19 eshte shume e veshtire per moshat e medha. Kjo vaksine mund tu sjelli vdekjen njerezve ne moshe te thyer, e jo me ti mbroje nga virusi"

  Dr. Sucharit Bhakdi

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,544
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mikrobiologu kundr maskave dhe karantines: "Kafsht kan sot m shum t drejta se njerzit!"

  "Eshte tradheti, qe njerezit qe dalin pozitive me testin PCR te numerohen si raste te covid-19, qe do te thote se ai/ajo person/e konsiderohet si i/e semure rende... kjo praktike duhet te ndalet urgjentisht!"

  Dr. Sucharit Bhakdi

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart protestojn n Mal t Zi, krkojn m shum t drejta
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-04-2014, 00:16
 2. A kan kafsht memorie? Nse po, cilat jan ato?!
  Nga sinavere n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 05:58
 3. A kane evoluar njerezit ?
  Nga _picirruki_ n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-01-2008, 14:21
 4. Pse femra dhe mashkulli nuk kan t drejta t barabarta?
  Nga Fittox n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 22-12-2007, 13:15
 5. Edhe kafshet kane gallate.
  Nga nordiku n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-11-2003, 13:59

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •