Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Tė nderuar lexues,

  Jo me kot e hapa temėn nė kėtė sektor, pasi shumica e anėtare kanė "humbur" dhe FORUMISHQIPTAR gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i parė dhe me i vėrtetė midis tė gjitha brezave qė kanė kaluar kėtu.

  Mendoj se ka ardhur koha qė forumin ta gjallėrojmė prapė, ndoshta ka shumė anetarė qė janė larguar nga rrethana tė ndryshme, po gjithmonė njė mendje ka qenė brenda forumit e shpresojmė tė rikthejmė anėtarėt qė vėrtet e kanė krijuar kėtė komunitet tė madh.


  Gjithė tė mirat!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Neteorm pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Kryeplaku (12-01-2021),prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Lazo, shumé ide e miré kjo. Uné para disa ditésh i mbylla llogarité né rrjetet sociale dhe u riktheva kétu ku isha para trendit té facebook, instagram, etj. Respekt pér anétarét e vjetér me té cilét kemi béré shumé debate pozitive para disa viteve. Pérshéndetje nga Prizreni.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prizrenasi_30 pėr postimin:

  Neteorm (09-01-2021)

 5. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  708

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  prizrenasi_30 (11-01-2021)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga driniluka Lexo Postimin
  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..
  jané verbuar ose droguar njerézit me rrjete sociale si facebook, instagram, etj.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 8. #5
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  E drejte qe facebook/instagram/twitter e platforma te tjera kane shkaterruar shume forume/bloge pasi edhe ato ne vetvete te tilla jane, po prap anonimiteti ngelet dicka tjeter.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  prizrenasi_30 (12-01-2021)

 10. #6
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,166

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Sa veta jane aktive keto kohe? Jane me shume se 10?

  Ka forume ku anetaret jane aktive, por kam vene re qe merren me karagjozlleqe. Sa me karagjoze njerezit aq me shume te fiksuar me llogje, show, etj.

  Qe mos zgjatem shume, ideja ime eshte qe te mbyllen ca nenforume ketu dhe te behet me kompakt portali... duke thithur njerez serioze (nese ka shqiptare te tille) dhe duke u dhene rendesi subjekteve te caktuara: diaspores, feve, kultures, etj. Te jene 10 me 15 nenforume vetem dhe gjithe temat e tjera te kalojne ne Arkiven e FSH (me funksion googlues).

  Me kaq shume nenforume dhe kaq pak anetare aktive eshte normale qe FSH te mos ngjalle interes ne ditet e sotme (ku njerezit kane dhjetera alternativa te tjera online).

 11. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Kryeplaku pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Neteorm (17-01-2021),Prizrenasi_40 (18-01-2021)

 12. #7
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  26

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga Kryeplaku Lexo Postimin
  Sa veta jane aktive keto kohe? Jane me shume se 10?

  Ka forume ku anetaret jane aktive, por kam vene re qe merren me karagjozlleqe. Sa me karagjoze njerezit aq me shume te fiksuar me llogje, show, etj.

  Qe mos zgjatem shume, ideja ime eshte qe te mbyllen ca nenforume ketu dhe te behet me kompakt portali... duke thithur njerez serioze (nese ka shqiptare te tille) dhe duke u dhene rendesi subjekteve te caktuara: diaspores, feve, kultures, etj. Te jene 10 me 15 nenforume vetem dhe gjithe temat e tjera te kalojne ne Arkiven e FSH (me funksion googlues).

  Me kaq shume nenforume dhe kaq pak anetare aktive eshte normale qe FSH te mos ngjalle interes ne ditet e sotme (ku njerezit kane dhjetera alternativa te tjera online).
  shum ide e mir kjo plako

  shpresoj ta merr parasysh albo ☺

 13. #8
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Ide e mire kjo Kryeplaku, po une do sugjeroja edhe nga rrjetet sociale ku forumi eshte lidhur po ashtu edhe me platforma facebook edhe twitter.
  Me pak fjale, mund te shperndani neper miqte tuaj temat qe u japin vertet interes, nuk ju kushton asgje.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  Prizrenasi_40 (21-01-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. Martes??!! Per interes ?!!!
  Nga dorjan hyseni nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-09-2013, 20:43
 2. BDI-PDSH pse nuk u japim fund ?
  Nga Agon_xh nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 14:27
 3. Martesa pėr interes.
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 10:26
 4. Interes nė rritje pėr investime.
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 15:09
 5. Interes nė rritje pėr investime!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2003, 22:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •