Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Tė nderuar lexues,

  Jo me kot e hapa temėn nė kėtė sektor, pasi shumica e anėtare kanė "humbur" dhe FORUMISHQIPTAR gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i parė dhe me i vėrtetė midis tė gjitha brezave qė kanė kaluar kėtu.

  Mendoj se ka ardhur koha qė forumin ta gjallėrojmė prapė, ndoshta ka shumė anetarė qė janė larguar nga rrethana tė ndryshme, po gjithmonė njė mendje ka qenė brenda forumit e shpresojmė tė rikthejmė anėtarėt qė vėrtet e kanė krijuar kėtė komunitet tė madh.


  Gjithė tė mirat!
  Silence is golden.

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Kryeplaku (12-01-2021),prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729
  Faleminderit
  18
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Lazo, shumé ide e miré kjo. Uné para disa ditésh i mbylla llogarité né rrjetet sociale dhe u riktheva kétu ku isha para trendit té facebook, instagram, etj. Respekt pér anétarét e vjetér me té cilét kemi béré shumé debate pozitive para disa viteve. Pérshéndetje nga Prizreni.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prizrenasi_30 pėr postimin:

  Lazo (09-01-2021)

 5. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  702
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  prizrenasi_30 (11-01-2021)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729
  Faleminderit
  18
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga driniluka Lexo Postimin
  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..
  jané verbuar ose droguar njerézit me rrjete sociale si facebook, instagram, etj.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 8. #5
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  E drejte qe facebook/instagram/twitter e platforma te tjera kane shkaterruar shume forume/bloge pasi edhe ato ne vetvete te tilla jane, po prap anonimiteti ngelet dicka tjeter.
  Silence is golden.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  prizrenasi_30 (12-01-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. Martes??!! Per interes ?!!!
  Nga dorjan hyseni nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-09-2013, 20:43
 2. BDI-PDSH pse nuk u japim fund ?
  Nga Agon_xh nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 14:27
 3. Martesa pėr interes.
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 10:26
 4. Interes nė rritje pėr investime.
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 15:09
 5. Interes nė rritje pėr investime!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2003, 22:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •