Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Tė nderuar lexues,

  Jo me kot e hapa temėn nė kėtė sektor, pasi shumica e anėtare kanė "humbur" dhe FORUMISHQIPTAR gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i parė dhe me i vėrtetė midis tė gjitha brezave qė kanė kaluar kėtu.

  Mendoj se ka ardhur koha qė forumin ta gjallėrojmė prapė, ndoshta ka shumė anetarė qė janė larguar nga rrethana tė ndryshme, po gjithmonė njė mendje ka qenė brenda forumit e shpresojmė tė rikthejmė anėtarėt qė vėrtet e kanė krijuar kėtė komunitet tė madh.


  Gjithė tė mirat!

 2. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Neteorm pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  ATMAN (04-04-2021),ilia spiro (04-03-2021),Kryeplaku (12-01-2021),prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Lazo, shumé ide e miré kjo. Uné para disa ditésh i mbylla llogarité né rrjetet sociale dhe u riktheva kétu ku isha para trendit té facebook, instagram, etj. Respekt pér anétarét e vjetér me té cilét kemi béré shumé debate pozitive para disa viteve. Pérshéndetje nga Prizreni.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prizrenasi_30 pėr postimin:

  Neteorm (09-01-2021)

 5. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  prizrenasi_30 (11-01-2021)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga driniluka Lexo Postimin
  Megjithese eshte e veshtire te arrij atje ku ishte, por nuk duhet lene pasdore..
  jané verbuar ose droguar njerézit me rrjete sociale si facebook, instagram, etj.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 8. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  E drejte qe facebook/instagram/twitter e platforma te tjera kane shkaterruar shume forume/bloge pasi edhe ato ne vetvete te tilla jane, po prap anonimiteti ngelet dicka tjeter.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  prizrenasi_30 (12-01-2021)

 10. #6
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,168

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Sa veta jane aktive keto kohe? Jane me shume se 10?

  Ka forume ku anetaret jane aktive, por kam vene re qe merren me karagjozlleqe. Sa me karagjoze njerezit aq me shume te fiksuar me llogje, show, etj.

  Qe mos zgjatem shume, ideja ime eshte qe te mbyllen ca nenforume ketu dhe te behet me kompakt portali... duke thithur njerez serioze (nese ka shqiptare te tille) dhe duke u dhene rendesi subjekteve te caktuara: diaspores, feve, kultures, etj. Te jene 10 me 15 nenforume vetem dhe gjithe temat e tjera te kalojne ne Arkiven e FSH (me funksion googlues).

  Me kaq shume nenforume dhe kaq pak anetare aktive eshte normale qe FSH te mos ngjalle interes ne ditet e sotme (ku njerezit kane dhjetera alternativa te tjera online).

 11. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Kryeplaku pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  ATMAN (04-04-2021),ilia spiro (04-03-2021),Neteorm (17-01-2021),Prizrenasi_40 (18-01-2021)

 12. #7
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  29

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga Kryeplaku Lexo Postimin
  Sa veta jane aktive keto kohe? Jane me shume se 10?

  Ka forume ku anetaret jane aktive, por kam vene re qe merren me karagjozlleqe. Sa me karagjoze njerezit aq me shume te fiksuar me llogje, show, etj.

  Qe mos zgjatem shume, ideja ime eshte qe te mbyllen ca nenforume ketu dhe te behet me kompakt portali... duke thithur njerez serioze (nese ka shqiptare te tille) dhe duke u dhene rendesi subjekteve te caktuara: diaspores, feve, kultures, etj. Te jene 10 me 15 nenforume vetem dhe gjithe temat e tjera te kalojne ne Arkiven e FSH (me funksion googlues).

  Me kaq shume nenforume dhe kaq pak anetare aktive eshte normale qe FSH te mos ngjalle interes ne ditet e sotme (ku njerezit kane dhjetera alternativa te tjera online).
  shum ide e mir kjo plako

  shpresoj ta merr parasysh albo ☺

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Prizrenasi_40 pėr postimin:

  ilia spiro (04-03-2021)

 14. #8
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Ide e mire kjo Kryeplaku, po une do sugjeroja edhe nga rrjetet sociale ku forumi eshte lidhur po ashtu edhe me platforma facebook edhe twitter.
  Me pak fjale, mund te shperndani neper miqte tuaj temat qe u japin vertet interes, nuk ju kushton asgje.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  Prizrenasi_40 (21-01-2021)

 16. #9
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,185

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Jam dakord, fatkeqesisht forumi i pare nuk ka me gjalleri, kjo per aresyet qe u thane tashme, duhet kthyer megjithate s`duhet lene perfundimisht
  Duaje te afermin tend si veten

 17. #10
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,164

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Do te sugjeroja qe ēdo jave te zgjidhet postuesi i javes, pastaj i muajit, i vitit.. e keshtu me rradhe. Mendoj se do shkonte ne favor te FSH..

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar NoName pėr postimin:

  ilia spiro (04-03-2021)

 19. #11
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,185

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Ose mbi baze tematike, politike, shoqerore, fetare, etj. ka shume menyra nese eshte deshira,
  Duaje te afermin tend si veten

 20. #12
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Pa dashur ta paragjykoj po kjo pjesa e fese dhe tematika patriotizmi e kane sjell forumin ne kete situate.

 21. #13
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,185

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  A jo, ketu nuk bie dakord me ty. Ne kete situate e sollen "anetaret" qe ne 90 % e tyre ishin te paedukate, fyes, percmues dhe rraciste, e me te drejte me mire pa gje fare se me keta, qe vetem i ulin piket forumit. Cdo teme eshte e mundshme te diskutohet. Cdo gje mund te diskutohet, kultura thote qe "e drejta jote mbaron atje ku cenohet e mja". Gjithsesi per vendin tone mjafton te mos fyejne e te mos merren me tjetrin por te merren vetem me temen. Per njeri tjetrin ka nenforume argetuese.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 04-03-2021 mė 07:52
  Duaje te afermin tend si veten

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ilia spiro pėr postimin:

  projekti21_dk (13-03-2021)

 23. #14
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Dakortohem, diskutimi eshte i lire dhe cdo kush ka pikpamjet e veta, po sigurisht politika te tilla e kane sjellen situaten ketu ku eshte po edhe nje peshe e madhe i mbetet rrjeteve sociale ku jane shume me te aprovuara se forumet.

 24. #15
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  869

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Kornuto mbas shume vitesh emri pare qe me doli ishte ky i yti (mbase se je supermod). Rastesisht e pashe qe qeke ti e ke nderruar nickname. Te pershendes.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 25. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,108

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Pa dashur ta paragjykoj po kjo pjesa e fese dhe tematika patriotizmi e kane sjell forumin ne kete situate.
  pervec atyre qe ke renditur ka pasur edhe arsye ideologjike

 26. #17
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga ATMAN Lexo Postimin
  pervec atyre qe ke renditur ka pasur edhe arsye ideologjike
  Prandaj, po meremi pėrsėri me forumin ti japim njė risi tietėr dhe mos tė bėjmė "gabimet" e tė kaluarės.

  Gjithė tė mirat.

 27. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,108

  Pėr: Ti japim interes dhe gjalleri forumit, si dikur...

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Prandaj, po meremi pėrsėri me forumin ti japim njė risi tietėr dhe mos tė bėjmė "gabimet" e tė kaluarės.

  Gjithė tė mirat.
  Veshtire te realizohet nje gje e tille sepse demi qe kane shkaktuar ca tipa si puna e dariusit eshte i pa riparueshem , vetem ajo administratorja Fiori ishte tolerante dhe e kuptushme ,edhe Albo deri diku ishte tolerant dhe pranonte mendimin ndryshe,por te tjeret linin shume per te deshiruar ,ishin kamikaze (ne kuptimin virtual)

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  Neteorm (05-04-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. Martes??!! Per interes ?!!!
  Nga dorjan hyseni nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-09-2013, 20:43
 2. BDI-PDSH pse nuk u japim fund ?
  Nga Agon_xh nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 14:27
 3. Martesa pėr interes.
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 10:26
 4. Interes nė rritje pėr investime.
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2003, 15:09
 5. Interes nė rritje pėr investime!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2003, 22:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •