Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet n Bllog
  3

  Kaba me klarinet

  Nj nga traditat m t vjetra t popullit shqiptar, sidomos ne krahinat e jugut, sht edhe kabaja me klarinet. Prjetimi i kabas sht zri i shpirtit shqiptar. Shpirti qan me tingujt e klarinets.  Ustai e mjeshtri i madh, Laver Bariu.

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (05-01-2021)

 3. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kaba me klarinet  Mjeshtri Shaban Cela

 4. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kaba me klarinet  Mjeshtri Ervis Rapaj

 5. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kaba me klarinet  Mjeshtri Josif Mitre

Tema t Ngjashme

 1. Agim Kaba
  Nga BOKE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:24

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •