Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,478
  Postimet n Bllog
  3

  Zotimet tuaja personale pr vitin e ri 2021

  Sot sht dita e par e vitit t ri 2021. Koha e ndrrimit t viteve krahas festimit dhe gzimeve, na shtyn edhe t refklektojm mbi vitin apo vitet q kemi ln pas, dhe ajo m e rndsishme, prioritet dhe zotimet tuaja pr vitin e ri qe sapo fillojm. E hapa kt tem, q gjith antart e forumit t shprehni zotimet tuaja pr vitin 2021.

  Cilat jan zotimet tuaja personale pr Vitin e Ri 2021?

  Paqe, shndet, gzime dhe mbarsi n 2021!

  Albo

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Neteorm (01-01-2021)

 3. #2
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Pr: Zotimet tuaja personale pr vitin e ri 2021

  Nga viti i ri, nuk pres asgje me shume se shendet dhe dashuri, edhe sa me pak strese dhe mundime artificiale.

  Ne aspektin Politik, nje ndryshim me dt 25 Prill. Jo thjeshte nje rotacion, por nje shprese te re per kete vend.

  P.S ...dhe Albo pak me shpesh i pranishem ne forum
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 4. Anetart m posht kan falenderuar Ingenuous pr postimin:

  Neteorm (02-01-2021)

 5. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,501

  Pr: Zotimet tuaja personale pr vitin e ri 2021

  Edhe pse pritet nje vite i veshtire do doja te ishte viti i ndryshimeve ne jeten time, pasi duhen marre vendime per jeten. Gjithmone me ndihmen e ZOTIT te me shkoje cdo gje mire.
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

Tema t Ngjashme

 1. Zotimet tuaja personale pr vitin 2018
  Nga Albo n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2018, 23:42
 2. Zotimet tuaja personale pr Vitin e Ri 2015!
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 23-02-2015, 11:02
 3. Parashikimet tuaja per vitin 2014.
  Nga DYDRINAS n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2013, 08:17
 4. Urimet tuaja pr Vitin e Ri 2010!
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 86
  Postimi i Fundit: 31-10-2010, 19:22
 5. Zotimet personale pr vitin e ri 2007
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 15:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •