Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  31,049
  Postimet nė Bllog
  18

  Zotimet tuaja personale pėr vitin e ri 2021

  Sot ėshtė dita e parė e vitit tė ri 2021. Koha e ndėrrimit tė viteve krahas festimit dhe gėzimeve, na shtyn edhe tė refklektojmė mbi vitin apo vitet qė kemi lėnė pas, dhe ajo mė e rėndėsishme, prioritet dhe zotimet tuaja pėr vitin e ri qe sapo fillojmė. E hapa kėtė temė, qė gjithė anėtarėt e forumit tė shprehni zotimet tuaja pėr vitin 2021.

  Cilat janė zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2021?

  Paqe, shėndet, gėzime dhe mbarėsi nė 2021!

  Albo

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (01-01-2021)

 3. #2
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  974

  Pėr: Zotimet tuaja personale pėr vitin e ri 2021

  Nga viti i ri, nuk pres asgje me shume se shendet dhe dashuri, edhe sa me pak strese dhe mundime artificiale.

  Ne aspektin Politik, nje ndryshim me dt 25 Prill. Jo thjeshte nje rotacion, por nje shprese te re per kete vend.

  P.S ...dhe Albo pak me shpesh i pranishem ne forum
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ingenuous pėr postimin:

  Neteorm (02-01-2021)

 5. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Zotimet tuaja personale pėr vitin e ri 2021

  Edhe pse pritet nje vite i veshtire do doja te ishte viti i ndryshimeve ne jeten time, pasi duhen marre vendime per jeten. Gjithmone me ndihmen e ZOTIT te me shkoje cdo gje mire.

 6. #4
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  744

  Pėr: Zotimet tuaja personale pėr vitin e ri 2021

  Ato ēka nuk I bėra nė 2021,do I bėj nė 2024_2025.
  Stboj tė kem shtėpinė e makinėn time .

Tema tė Ngjashme

 1. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018
  Nga Albo nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2018, 23:42
 2. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 23-02-2015, 11:02
 3. Parashikimet tuaja per vitin 2014.
  Nga DYDRINAS nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2013, 08:17
 4. Urimet tuaja pėr Vitin e Ri 2010!
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 86
  Postimi i Fundit: 31-10-2010, 19:22
 5. Zotimet personale pėr vitin e ri 2007
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 15:20

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •