Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Shqipria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  TIRAN- Kryeministri Edi Rama me an t nj deklarate pr mediat ka njoftuar se 10 750 dozat e para do t mbrrijn n fillim t javs s 3 t janarit nddrsa 30 250 doza t tjera do t vijn n muajin shkurt.

  Shqipria ka siguruar zyrtarisht 500 mij dozat e para t vaksins anti COVID.

  Me an t nj deklarate pr mediat, kryeministri Edi Rama ka njoftuar se n Shqipri 10.750 doza t vaksins do vijn n javn e tret t janarit, pas marrveshjes s arritur me kompanin Pfizer.

  M tej Rama ka shtuar se 30 mij doza t vaksins do t vijn n shkurt dhe n vazhdim. Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se puna pr sigurimin e vaksinimit nuk sht ndalur me kaq, pasi sipas tij 9 mij doza do t na i sjellin 2 vende partnere n mes t janarit.

  Rama: Kemi dakordsuar marrjen e vaksins nga kompania Pfizer. Kemi dakordsuar blerjen e 500 mij vaksinave nga Pfizer. 10.750 doza t vaksins do vijn n javn e tret t janarit. 30 mij doza t vaksins do t vijn n shkurt dhe n vazhdim. 9 mij doza do t na i sjellin 2 vende partnere n mes t janarit. ka thn Rama ndr t tjera.

  Top Channel

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  Asnje informacion per:

  - Koston e paguar nga Qeveria per dozat.
  - Cilat grupe do te vaksionohen te paret?
  - A do t'i kushtoje gje nga xhepi qytetareve qe do te vaksinohen?
  - Cili institucion publik apo privat eshte pergjegjes per vaksinimin e popullates?

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 01-01-2021 m 22:39

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-11-2020, 19:18
 2. EBA siguron Topin pr mbshtetje t vazhdueshme pr Kosovn
  Nga Disa n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2010, 14:07
 3. Na siguron virtualiteti thjesht nj komunikim human?
  Nga [LoTi] n forumin Pyetni psikologun
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2008, 08:06
 4. Durimi ... nj mjet q t siguron nj t ardhme t lumtur !
  Nga Gimi3 n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2007, 12:16
 5. Shqipria po humb betejn ndaj drogs
  Nga iliria e para n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-11-2006, 23:48

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •