Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Kush sht Bill Gates?

  Njihuni me Bill Gates dhe cfare e lidh ate me pandemine e covid-19.

  Emri: bill-gates-2.jpg

Shikime: 240

Madhsia: 21.1 KB

  https://www.corbettreport.com/gates/

  (materiali eshte ne anglisht dhe perben nje ekspoze me kater pjese mbi jeten, qendrimet, investimet dhe idete e Gates)

  Lini komentet tuaja ne kete teme.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 30-12-2020 m 22:14

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e pare


 4. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 5. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e dyte:


 6. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 7. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e trete:


 8. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 9. #5
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  koronavirusi kalon por virusi m i madh i njerzimit; shoqria e ashtuquajtur "t ndriuarit" mbetet
  Mos ja bj t tjerve at q nuk ke qejf t ta bjn ty!

Tema t Ngjashme

 1. T jetosh n shtpin e Bill Gates....
  Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 20:34
 2. Bill Gates fshin profilin e tij n Facebook
  Nga Albanian^Boy n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 05:05
 3. Pirati i Uraleve q sfidon Bill Gates-in
  Nga Davius n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 14:01
 4. MSN.com: Letr nga Bill Gates
  Nga Davius n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2005, 12:12
 5. Bill Gates ne Prage
  Nga Akulli n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 21:57

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •