Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Corbett Report: Kush sht Bill Gates?

  Njihuni me Bill Gates dhe cfare e lidh ate me pandemine e covid-19.

  Emri: bill-gates-2.jpg

Shikime: 938

Madhsia: 21.1 KB

  https://www.corbettreport.com/gates/

  (materiali eshte ne anglisht dhe perben nje ekspoze me kater pjese mbi jeten, qendrimet, investimet dhe idete e Gates)

  Lini komentet tuaja ne kete teme.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 30-12-2020 m 22:14

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e pare: Si Bill Gates monopolizoi sistemin global te shendetit

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 19-12-2021 m 15:37

 4. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 5. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e dyte: Plani i Bill Gates per te vaksinuar gjithe boten

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 19-12-2021 m 15:39

 6. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 7. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e trete: Bill Gates dhe rrjeti i kontrollit te popullsise

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 19-12-2021 m 15:41

 8. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 9. #5
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  42
  Postime
  729

  Pr: Kush sht Bill Gates?

  koronavirusi kalon por virusi m i madh i njerzimit; shoqria e ashtuquajtur "t ndriuarit" mbetet
  Mos ja bj t tjerve at q nuk ke qejf t ta bjn ty!

 10. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Corbett Report: Kush sht Bill Gates?

  Pjesa e katert: Njihuni me Bill Gates

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 20-12-2021 m 14:02

 11. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Corbett Report: Kush sht Bill Gates?

  Bashkeshortja e Bill Gates jep interviste per here te pare pas divorcit.


 12. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Corbett Report: Kush sht Bill Gates?

  Video tregon se Bill Gates ka gnjyer Trump pr rreziqet e vaksinave dhe ka hedhur posht Robert Kennedy Jr.

  Nga Jim Hoft
  Publikuar 16 shtator 2022 n 11:20.

  Emri: Screen-Shot-2022-09-16-at-10.36.46-AM-scaled.jpg

Shikime: 11

Madhsia: 21.7 KB

  Nj video e vjetr e shfaqur pr her t par nga MSNBC n 2018, n t ciln Bill Gates dekurajonte Presidentin Trump q t shqyrtonte efektet negative t vaksinave, aktualisht po bn xhiron e internetit prsri.  N videon e zbuluar, Bill Gates prshkroi dy takime me Presidentin Trump. Takimi i par ishte n kulln Trump. Takimi i dyt ishte n Shtpin e Bardh ku ata diskutuan nj "angazhim t prbashkt pr gjetjen dhe ndalimin e shprthimeve t smundjeve n mbar botn", sipas USA Today .

  T gjitha takimet ndodhn n vitin 2017 para pandemis.

  “Nuk e kam takuar kurr Donald Trumpin prpara se t zgjidhej. Kshtu q e pash at n Kulln Trump. Un thash, hej, shkenca dhe inovacioni sht nj gj e madhe. Ju duhet t jeni nj lider q drejton inovacionin. Dhe ajo bised ishte pr nj grup t gjer gjrash n energji, shndetsi dhe arsim. Zgjidhni gjrat q dshironi t bni ose vaksinn e madhe t HIV-it, mund ta prshpejtoni at, t lidheni me inovacionin,” rrfen Gates.

  Gates tha se Trump krkoi mendimin e tij pr vaksinat sepse po mendonte t formonte nj komision pr t hetuar efektet negative t vaksinave, si sugjerohej nga Robert F. Kennedy Jr.

  Gates m pas hodhi Robert Kennedy Jr. dhe i tha Trump se vaksinat jan t sigurta.

  “Dhe pastaj hera e dyt q e pash ishte marsi pas ksaj. Kshtu q n Mars 2017 n Shtpin e Bardh, n t dyja kto dy takime, ai m pyeti nse vaksinat nuk ishin gj e keqe, sepse ai po shqyrtonte nj komision pr t shqyrtuar efektet e kqija t vaksinave. Dhe dikush, emri i tij sht Robert Kennedy Jr. po e kshillonte at se vaksinat po shkaktonin gjra t kqija. Dhe un thash, jo, kjo sht nj rrug pa krye. Kjo do t ishte nj gj e keqe, mos e bni kt”, tha Gates.

  Shikoni videon m posht:  sht e njohur q Presidenti Trump ka marr kshilla t kqija nga ekspert, prfshir mjekt Tony Fauci dhe Deborah Birx, t cilt bn gjithka q mundn pr t prishur Presidencn Trump prmes politikave t mendura COVID.

  Daily Mail raportoi se Dr. Atlas doli me nj libr t ri duke diskutuar kohn e tij n Shtpin e Bardh duke punuar me doktort Fauci dhe Birx.

  “Bllokimet e rrepta t shtyra nga kshilltart e Shtpis s Bardh Dr. Anthony Fauci dhe Deborah Birx nuk arritn t ndalonin t prekurit q vdisnin nga COVID-19, ndrsa familjet vuajtn dhe fmijt humbn arsimin e tyre, sipas nj libri t ardhshm nga kshilltari i Trump, Dr. Scott Atlas.

  "Njerzit po vdisnin nga virusi dhe politikat e bllokimit nuk po parandalonin vdekjet," shkruan ai n nj kopje t marr nga DailyMail.com.

  “Logjika e thjesht e supozimit se mund t ndaloni prhapjen e, dhe disa than t eliminoni, nj virus shum ngjits duke mbyllur shoqrin pasi miliona njerz ishin infektuar, ishte m keq se e pakuptimt.

  N gusht, Jim Hoft i The Gateway Pundit intervistoi autorin dhe intelektualin Robert F. Kennedy, Jr. pr t diskutuar mbi rrezikun e vaksinave dhe t tjerve.

  “Fondacioni Gates, t gjitha kto organizata kuazi-qeveritare q u krijuan nga Bill Gates pr t bindur vendet perndimore q t marrin t gjitha parat e politiks s jashtme dhe t'i vendosin ato n vaksinat q jan n pronsi t kompanive q ai zotronte n botn e tret…. Kjo sht arsyeja pse ai bleu dhe bleu, Organizatn Botrore t Shndetsis, Kombet e Bashkuara, Brighton Colaboration dhe shum t tjer. Dhe Fauci do t gjej lehtsisht nj ulje n nj vend t but n nj nga ato vende, "tha Robert Kennedy Jr.

  Intervistn e plot mund ta ndiqni ktu.

  Burimi: TheGatewayPundit.com

 13. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Corbett Report: Kush sht Bill Gates?

  Fermeri Bill Gates


 14. #10
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,185
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Corbett Report: Kush sht Bill Gates?


Tema t Ngjashme

 1. T jetosh n shtpin e Bill Gates....
  Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 20:34
 2. Bill Gates fshin profilin e tij n Facebook
  Nga Albanian^Boy n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 05:05
 3. Pirati i Uraleve q sfidon Bill Gates-in
  Nga Davius n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 14:01
 4. MSN.com: Letr nga Bill Gates
  Nga Davius n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2005, 12:12
 5. Bill Gates ne Prage
  Nga Akulli n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 21:57

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •