Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Kolonj: Hajdutria e Rams n Qafn e Qarrit ka kapur kulmin, bn 4 km rrug me 20 milion euro

  Braimllari nga Kolonja: Hajdutria e Rams n Qafn e Qarrit ka kapur kulmin, bn 4 km rrug me 20 milion euro

  Emri: Braimllari1.jpg

Shikime: 160

Madhsia: 29.4 KB

  Sekretari i Prgjithshm i LSI-s, Endrit Braimllari, n nj video t publikuar n Facebook nga Kolonja, shprehet se Rama ka br 4 km rrug t Qafs s Qarrit, me 20 milion euro.

  Braimllari thekson se hajdutria e Rams ka kapur kulmin, kurse shton se kryeministri aktual, parat e buxhetit t shtetit nuk i on pr vende pune, por i gllabron taksat e qytetarve.

  Postimi i sekretarit t Prgjithshm t LSI-s Endrit Braimllari:

  Jemi sot ktu n Qafn e Qarrit, n zonn e Kolonjs aty ku hajdutria e Edi Rams ka kapur kulmin. 4 kilometra rrug, 20 milion euro, kur ndrkoh loti i par sht prfunduar n 2012-n me m pak se 1 milion euro kilometri.

  Ka ndryshuar projektin per te rritur artificialisht koston.

  Edi Rama n vend q kto para ti drgoj pr t hapur vende t reja pune, pr t suportuar biznesin vendas me qllim q t ken mundsi q t rinj dhe t reja t punsohen n kt vend t mrekullueshm, i on n xhepin e tij.

  Pra, dshira e Edi Rams nuk sht pr t investuar, nuk sht pr t hapur vende t reja pune, por sht pr t gllabruar taksat dhe parat e qytetarve t ktij vendi.

  Balkanweb

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,067
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kolonj: Hajdutria e Rams n Qafn e Qarrit ka kapur kulmin, bn 4 km rrug me 20 milion euro

  Nese Shqiperia ka 2 milion banore qe ende banojne e paguajne taska ne ate vend, i bie qe kostoja e korrupsionit te Qeverise mbi qytetaret e atij vendi vetem per keto 4km rruge eshte 10 euro per fryme. Nje familje me kater veta, i bie te paguaje 40 euro per 4km e Qafes se Qarrit.

  Kur Edi Rama ka gjetur leshko si puna juaj, mire ua ben! Ai mbush xhepat e tij dhe shpurres se njerezve rreth tij, ju dhe femijet tuaj paguani borxhet ne vitet qe vine pas.

  Albo

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2017, 15:45
 2. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2017, 16:01
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-04-2016, 12:59
 4. Pasuria e Thait 1,5 milion euro, e Krasniqit mbi nj milion
  Nga gimche n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 02-01-2012, 13:18
 5. Qent e Rams krcnojn njerzit n rrug
  Nga mesuesi_1 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 14:56

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •