Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,524
  Postimet n Bllog
  3

  far risi prisni t'iu sjelli Viti i Ri 2021?

  E hapa kt tem pr t'iu uruar t gjith ju vizitorve dhe antarve t forumit shqiptar:

  Gzuar Vitin e Ri 2021!

  Paqe, Shndet, Mbarsi!

  Po ju bj edhe nj pyetje

  far prisni q t ndryshoj n jetn tuaj n 2021?

  Urime t przemrta,
  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 30-12-2020 m 18:22

 2. 3 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (30-12-2020),Neteorm (30-12-2020),sirena_adria (31-12-2020)

 3. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,503

  Pr: far risi prisni t'iu sjelli Viti i Ri 2021?

  N emr t stafit ju urojm t gjithve Gzuar Vitin e Ri 2021 dhe dhasht Zoti e ju plotsohen t gjitha planet profesionale, shndetsore dhe sociale juaja dhe familjeve tuaja prgjat ktij viti.

  Prshndetje!
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 4. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  sirena_adria (31-12-2020)

 5. #3

  Pr: far risi prisni t'iu sjelli Viti i Ri 2021?

  Gzuar Vitin e Ri 2021 t gjith Stafit, Antarve & Lexuesve t Forumit Shqiptar !

  Paqe & Shndet, Mbarsi & Gzime, Dashuri & Lumturi pr JU, familjart tuaj & t dashurit e zemrs !

  Mot m Mir !

 6. 2 antart m posht falenderuan sirena_adria pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Ingenuous (01-01-2021),Neteorm (01-01-2021)

 7. #4
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  Pr: far risi prisni t'iu sjelli Viti i Ri 2021?

  Gezuar Vitin e Ri 2021!

  Ju uroj shendet, gezime dhe mbaresi!
  Qofshin te 2020 streset e mundimet, e ky vit i ri ardhte i mbare!
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 8. 2 antart m posht falenderuan Ingenuous pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (01-01-2021),sirena_adria (01-01-2021)

Tema t Ngjashme

 1. A do i sjelli Obama xhihadistet e Guantanamo n Shqipri?
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2016, 00:01
 2. Cfar prisni nga ky vit?!
  Nga linnda... n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 18:45
 3. A do t jet viti 2008 pr Kosovn,si viti 1912?
  Nga Vicianum n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2007, 15:42
 4. Rreziqet q mund te sjelli mbajtja e nj arme!
  Nga ABSOLUTE n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-11-2007, 23:19
 5. Cfare na kujton viti 1492?
  Nga INDRITI n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2004, 18:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •