Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-12-2020
  Postime
  1

  Fshirja e informacionit personal bazuar ne legjislacionin e BE?

  Nese eshte mundur, per shkak te se drejtes per tu harruar mbi rregullin (ligjit) qe permban legjislacioni i BE. Nese dikush ka dijeni se si te kontaktoje administratorin ju lutem me kontaktoni.

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,084
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Fshirja e informacionit personal bazuar ne legjislacionin e BE?

  Pershendetje,

  Ju ftoj te lexoni me poshte:

  Misioni i Forumit
  Rregullorja e Forumit

  Pika 8 e rregullores trajton mbrojtjen e informacionit personal te anetareve te regjistruar te forumit. Forumi shqiptar e ka mbrojtur informacionin personal dhe privatesine e anetareve te tij shumė vite pėrpara se sa BE te dilte me rregullat e GDPR. Nė kėto 20 vjet qe forumi ka qene ne linje, information personal i anetareve tane as nuk eshte shitur e as nuk eshte blere por eshte ruajtur nga stafi i forumit.

  Albo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 04-01-2021 mė 13:08

Tema tė Ngjashme

 1. Acess - Kerkim I Bazuar ne Radio Box
  Nga little-boy nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 11:16
 2. PHP - Kalimi i informacionit nepermjet URL (GET)
  Nga programuesi nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-09-2006, 15:21
 3. Fshirja e informacionit nė skedarė
  Nga kacaku basket nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 17-05-2005, 04:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •