Close

Rezultati i Sondazhit: A do e bni vaksinn e koronavirusit?

Votues
19. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Jo, n asnj mnyr!

  8 42.11%
 • Po, patjetr.

  8 42.11%
 • Ndoshta, nuk e kam vendosur akoma.

  3 15.79%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2017
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  3

  Pr: A do ta bni vaksinn e koronavirusit?

  nuk ka shanse ta bej.
  e gjithe kjo mender pandemi eshte fryre ekzaktesisht per te shitur vaksinat.
  cdo njeri e si vete, une flas si e mendoj, nuk dua te ndikoj tek askush.
  duhet te ishte nje pandemi vrastare, nderkohe qe 99.9% e te semureve nuk kane as simptoma.
  nese shendeti i shqiptareve eshte ne fokus, ka 1.000 probleme madhore qe nga ushqimi i pakontrolluar me hormone dhe lloj lloj kimikatesh qe ndikojne deri tel ADN i brezit te ardhshem, qytetet gjithe ndotje nga karburanti skandaloz dhe betonizimi pa kriter, ndotja akustike, etj etj.
  nuk shikoj asnje punonjes te mender-shtetit te merret me keto probleme.

 2. #22
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,508

  Pr: A do ta bni vaksinn e koronavirusit?

  Citim Postuar m par nga leart1s Lexo Postimin
  nuk ka shanse ta bej.
  e gjithe kjo mender pandemi eshte fryre ekzaktesisht per te shitur vaksinat.
  cdo njeri e si vete, une flas si e mendoj, nuk dua te ndikoj tek askush.
  duhet te ishte nje pandemi vrastare, nderkohe qe 99.9% e te semureve nuk kane as simptoma.
  nese shendeti i shqiptareve eshte ne fokus, ka 1.000 probleme madhore qe nga ushqimi i pakontrolluar me hormone dhe lloj lloj kimikatesh qe ndikojne deri tel ADN i brezit te ardhshem, qytetet gjithe ndotje nga karburanti skandaloz dhe betonizimi pa kriter, ndotja akustike, etj etj.
  nuk shikoj asnje punonjes te mender-shtetit te merret me keto probleme.
  Pra, ti nuk ke frike per te afermit e tu qofte edhe per veten nga kjo semundje, te duket akoma loje politike?
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Shqipria siguron vaksinen ndaj COVID 19
  Nga Neteorm n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2021, 19:27
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-11-2020, 19:18
 3. Te dilni jashte vetes,te beni gjera te cmendura qe si beni cdo dite;
  Nga HELEN OF TROY n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 19:19
 4. A e beni dot kt gj?
  Nga LlaCiPaCi n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 09:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •