Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1

  Post Nj faqe e re filmash t dubluar!

  Sot ekzistojn shum faqe q postojn filma t dubluar, por t gjitha kan mjaft probleme. Prandaj kemi hapur nj faqe: https://hajdutetalb.blogspot.com ku do t mundohemi te hedhim dublime shqiptare nga do lloj. Ndryshe nga faqet e tjera ktu ofrohet cilsia m e mir e mundshme e audios dhe videos, n shumicn e kohs cilsi Blu-ray q nuk gjendet askund tjetr. Bashk me filmat bashkangjiten informacione shtes si aktort q dublojn, studioja dubluese etj. Gjithashtu ju japim versione t ndryshme t t njjtit film nse ka. Filmat jan t sinkronizuar nj e nga nj, duke ruajtur precizionin maksimal.

  Jeni t mirpritur q gjithashtu t lini komente nse keni krkesa. Ju themi se videot hapin reklama, kto nuk kontrollohen nga ne dhe nuk na japin fitime, por jan t nevojshme pr mbajtjen e videove sa m gjat.

  Faleminderit
  Ndryshuar pr her t fundit nga hajdutet : 24-12-2020 m 12:07

Tema t Ngjashme

 1. Tituj filmash...
  Nga benitaa n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 13:27
 2. Mesazhi i dubluar ne Shqip ?
  Nga figaro n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-08-2011, 08:44
 3. Cfar roli mund te luajn Filmat e Dubluar ne Shqip ne ruajtjen e gjuhes, tek femijet?
  Nga fisniku-student n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 07:59
 4. Quiz (filmash)
  Nga gloreta n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 19:13
 5. Propozim filmash
  Nga hubejb n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-04-2008, 20:57

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •