Mbreti vdiq ne moshen te 60 e tij!
Njeriu qe mundi te beje gjithcka ne fushe. Njeriu qe u dashurua dhe u admirua nga qindra miliona njerez, qe percolli karizmen e nje Zoti qe e puthi dhe qe na beri te besojme se realisht Zoti shume here zbriste ne toke. Perulje e thelle per Don Diegon, thellesisht perulje per c'do moment gezimi, ekstazes, pikepyetjeve dhe loteve te lumturise qe na dhuroi me lojen dhe personalitetin e tij!
Edhe nje here perulje dhe falenderim per Don Diegon!!!!!

Emri:  FB_IMG_1606337594511.jpg

Shikime: 687

Madhėsia:  54.0 KB