Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,144

  Ndrron jet nga Covid-19 kreu i Kishs Ortodokse Serbe, patriarku Irinej

  Ndrron jet pak dit pas infektimit me COVID-19 kreu i Kishs Ortodokse Serbe, patriarku Irinej.

  Lajmi bhet i ditur nga mediat serbe, teksa dhe presidenti serb Aleksandar Vucic ka shkruar nj mesazh n Instagram, duke njoftuar vdekjen e tij.

  Irinej, i cili kishte nj influenc t madhe mbi serbt, nuk mundi t mbijetonte pas prekjes nga koronavirusi m 4 nntor dhe u nda nga jeta n moshn 90-vjecare teksa ndodhej n nj spital ushtarak n Beograd.


  Zoti Krisht ta prehe ne tendat e te drejteve!
  Ndryshuar pr her t fundit nga ilia spiro : 20-11-2020 m 02:55
  Duaje te afermin tend si veten

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-05-2016, 22:44
 2. Patriarku Irinej nuk denon krimet qe i ka bere Serbia ne Kosove
  Nga mesia4ever n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 12:05
 3. Tiran, ndrron jet kreu i Partis Komuniste, Hysni Milloshi
  Nga drague n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 00:41
 4. Patriarku serb IRINEJ, prcjell mesazhe pr luft
  Nga Genti.. n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-09-2011, 17:45
 5. Patriarku Irinej inaugurohet n Pej
  Nga Explorer n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 04:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •