Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Olsa Toqi

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,387

  Olsa Toqi

  Kompozitorja e Parė triumfuese nė Festivalin e Kėngės nė RTSH dhe pėrfaqėsuese nė “Eurovision Song Contest 2016 " .

  “ Pėrrallė ” - Eneda Tarifa  Kompozimi & Vargjet: OLSA TOQI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-10-2020 mė 10:07

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,387

  Pėr: Olsa Toqi  Rrėfehet Olsa Toqi: Njerėzit e marrin pėr shaka profesionin e kompozitores

  Jo vetem modė - Shtator 2017

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,387

  Pėr: Olsa Toqi

  Debutimi i saj si Kantautore nė 2005, teksa pėrfundonte studimet nė Liceun Artistik " Jordan Misja ".

  “ Nėse Ti ” - Top Fest 3  Krijmtari nga: OLSA TOQI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-10-2020 mė 10:41

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,387

  Pėr: Olsa Toqi

  Debutimi i saj si Krijuese nė Festivalin e Kėngės, Dhjetor 2014.

  “ S'muj ” - Marsela Ēibukaj  Kompozimi & Vargjet: OLSA TOQI

  Vendi i Pestė nė Festivalin e Kėngės '53.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-11-2020 mė 12:57

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,387

  Pėr: Olsa Toqi

  “ Tjerr ” - Evi Reēi  Kompozimi: OLSA TOQI - Poezia: FLORIAN ZYKA

  Festivali i Kėngės 59
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-02-2021 mė 15:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •