Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime n 59 postime

  Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit"

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime n 59 postime

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit"

  Pse nuk e lejon forumi shkrimin por del fusha e bardhe?
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-09-2020, 07:41
 2. Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 24-09-2015, 14:10
 3. Filma qe do shfaqen se shpejti"""""Coming SOON""""
  Nga benseven11 n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2013, 11:22
 4. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-09-2011, 15:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •