Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Njuton)

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  nuk e lejon shkrimin forumi, del fusha e zbardhur
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 4. #4
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  49
  Postime
  5,221

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  Ahahahah....Isak Njutoni qe pershkruan dy tekste si "Triniteti" dhe "Misherimi"....ne cilin Kuran gjenden keto tekste?! 😁😁😁😎

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

Tema t Ngjashme

 1. Filma qe do shfaqen se shpejti"""""Coming SOON""""
  Nga benseven11 n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-01-2021, 21:31
 2. Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 24-09-2015, 13:10
 3. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-09-2011, 14:33
 4. Sfid: Parseri i shprehjeve "prefiks", "infiks" dhe "postfiks"
  Nga edspace n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 15:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •