Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime n 59 postime

  Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Njuton)

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime n 59 postime

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,428
  Faleminderit
  2
  73 falenderime n 59 postime

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  nuk e lejon shkrimin forumi, del fusha e zbardhur
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 4. #4
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,399
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime

  Pr: Prshkrimi historik i deformimit t dy teksteve Biblike: "Trinitetit dhe Mishrimit" (Is'hak Nj

  Ahahahah....Isak Njutoni qe pershkruan dy tekste si "Triniteti" dhe "Misherimi"....ne cilin Kuran gjenden keto tekste?! 😁😁😁😎

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 24-09-2015, 14:10
 2. Filma qe do shfaqen se shpejti"""""Coming SOON""""
  Nga benseven11 n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2013, 11:22
 3. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-09-2011, 15:33
 4. Sfid: Parseri i shprehjeve "prefiks", "infiks" dhe "postfiks"
  Nga edspace n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-09-2005, 16:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •