Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2020
  Postime
  2

  Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Te gjithe te interesuarit per Seriale, ketu und te shikoni Seriale me Titra Shqip ne Gjuhen Shqipe. http://www.serialeon.com/

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,510

  Pėr: Shiko Seriale me Titra Shqip

  Faqe interesante, uroj te te eci edhe pse ilegale.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-08-2020
  Postime
  2

  Pėr: Shiko Seriale me Titra Shqip

  Faleminderit

Tema tė Ngjashme

 1. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip
  Nga shiko.al nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2020, 05:11
 2. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip
  Nga shiko.al nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2020, 14:17
 3. Shikoni Seriale me titra shqip
  Nga Artah nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2018, 13:19
 4. Pulti.org - Faqe me filma dhe seriale te titruar ne shqip
  Nga pulti nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2015, 13:59
 5. Titra nė shqip?
  Nga Demol nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-05-2010, 11:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •