Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-07-2020
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Hagia (Shen) Sofia perballe politikave hakmarrese te Erdogan


 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Hagia (Shen) Sofia perballe politikave hakmarrese te Erdogan

  pirro, mundohu qe linkun qe sjell ta postosh tek kutia perkatese e videos sepse kshu nuk nxjerr asgje pervec titullit.
  Silence is golden.

Tema tė Ngjashme

 1. Note Proteste kunder berjes Xhami te Hagia Sofia
  Nga pirro2020 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-07-2020, 08:44
 2. Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-09-2014, 19:58
 3. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 10-01-2014, 18:58
 4. Stand up for Hagia Sophia: Sign the petition!
  Nga neokastra nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2013, 10:24
 5. Ardhja e Trete dhe mania hakmarrese e BK
  Nga vampiro nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2005, 08:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •