Un jam duke krkuar pr kandidat serioz dhe ambicioz t cilt jan t paktn 18 vje pr t promovuar faqen ton t internetit.
Kompania ofron bast dhe lojra elektronike n internet.
Ne jemi gati t marrim nj licenc MGA dhe duhet t shkojm LIVE n 4 jav.
Orari i puns sht fleksibl, q do t thot q ju leht mund t vendosni ritmin, pasi puna mund t bhet edhe nga shtpia.
Regjistrimi dhe mbshtetja jan falas.
Gjithka q ju nevojitet sht nj kompjuter / laptop dhe nj smartphone me nj lidhje interneti, nj dshir t mir dhe kmbngulje.
Komisioni (%) juaj i fituar paguhet do muaj n varsi t pozits q keni .
Dokush i interesuar t punoj s bashku duhet t vizitoj kt adres n internet: affiliate.betworld247.com
Mezi pres t t shoh, sepse vetm s bashku mund t jemi t suksesshm dhe t formojm nj TEAM t suksesshm.