Prshndetje,T gjith t apasionuarit mbas lojrave online ju ftoj t bheni pjes e nj komuniteti online t edominations.
far sht eDominations?
eDominations sht nj loj strategjike, ku ju mund t krijoni qytetarin tuaj duke e zhvilluar nga ana ekonomike, politike dhe ushtarake!

Kam vn re tr kto dit se Shqiperis po i bashkangjiten shum lojtar t rinj t cilt i nevojiten shume vendit ton. Ne jemi t rinj akoma por kemi shum gjasa pr tu br nj super fuqi n eDominations.
Gjithashtu ju mund t merrni nj avantash vetm duke i shkruar adminit dhe ju do t merrni 16,000 strength q do t'ju afroheni lojarve m t vjetr.

Andaj ju ftoj t regjistroheni dhe t na ndihmoni https://www.edominations.com/en/register/1347

Gjithashtu ju ftoj q t na bashkangjiteni edhe n discord ku diskutojm dhe t organizohemi rreth lojs, gjithashtu lojtart e rinj mund t bjn pyetje dhe ta msojn lojn: https://discord.com/invite/2k6dYuM