Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 21 prej 21
 1. #21
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kur zhgėnjen edhe Kadare, qė prej 30 vitesh pėrpiqet te bindi botėn,se ishte kundėr Enver Hoxhė

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Nuk du me ju prish linjen serioze te diskutimit, por pash ate ZOT, me te vertet akoma mendoni se e meritojn vemendjen tuj kjo klase e flliqur hajduto/politike?!
  Kjo rrace e pangopun, e pashpirt, e pabese!


  Kto meritojn vetem bojkod 100%
  Duhet nje filter qe kto te mos kandidojn dot.

  Teatrin thate ju?
  Ju menoni se kishte ndonje aty qe i intereson teatri i vjeter apo teatri i ri????!!!!
  Plotesisht dakort me ty o Skender, por fatkeqsia tek ne eshte se llogjikohet me idene qe piramiden kur kerkonte ta shembte Berisha duhet ta mbronin militantet e PS-se, kurse teatrin qe e zhduku Rama keta te PD-se!

  Teatri bashke me Piramiden i perket te gjithe shqiptareve. Dmth te njejteve shqiptareve sylesh qe ju rrembyhen toka e hapesira publike e s’reaguan kurre dhe sefundmi edhe pista e stadiumit iu vodh per tu bo kulle..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Duke_Of_Arberia : 30-05-2020 mė 16:26
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •