Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 21 prej 21
 1. #21
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Kur zhgnjen edhe Kadare, q prej 30 vitesh prpiqet te bindi botn,se ishte kundr Enver Hoxh

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Nuk du me ju prish linjen serioze te diskutimit, por pash ate ZOT, me te vertet akoma mendoni se e meritojn vemendjen tuj kjo klase e flliqur hajduto/politike?!
  Kjo rrace e pangopun, e pashpirt, e pabese!


  Kto meritojn vetem bojkod 100%
  Duhet nje filter qe kto te mos kandidojn dot.

  Teatrin thate ju?
  Ju menoni se kishte ndonje aty qe i intereson teatri i vjeter apo teatri i ri????!!!!
  Plotesisht dakort me ty o Skender, por fatkeqsia tek ne eshte se llogjikohet me idene qe piramiden kur kerkonte ta shembte Berisha duhet ta mbronin militantet e PS-se, kurse teatrin qe e zhduku Rama keta te PD-se!

  Teatri bashke me Piramiden i perket te gjithe shqiptareve. Dmth te njejteve shqiptareve sylesh qe ju rrembyhen toka e hapesira publike e s’reaguan kurre dhe sefundmi edhe pista e stadiumit iu vodh per tu bo kulle..
  Ndryshuar pr her t fundit nga Duke_Of_Arberia : 30-05-2020 m 16:26
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •