Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  696
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Pershendetje, mire se ju gjej!

  Doja t'ju vija ne dijeni se kam lancuar nje aplikacion per android, persa i perket tabeles periodike te elementeve, per t'ju ardhur sadopak ne ndihme te gjithe nxenesve qe nuk mund te ndjekin mesimin per shkak te gjendjes se shkaktuar apo qe duan te kene nje tabele peroidike dinamike ku mund te nderveprojne.

  https://play.google.com/store/apps/d...a.periodike.al

  aplikacioni nuk ka aspak qellime perfitimi dhe nuk permban asnje reklame.
  jane programuar qe tani permiresime dhe azhornime te metejshme, dhe nese ngjall interes, mund te lancohet dhe per iOS, vetem se ne rastin e iOS eshte me e komplikuar pasi duhet te jesh ne ne ambjentet macOS per te zhvilluar dhe lancuar programe!

  Jane te mirepritura te gjitha komentet, sygjerimet apo kritikat qe mund te keni.

  Nese ju peleqen sadopak, lini vleresimin tuaj ne playstore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mr-Bledi : 21-04-2020 mė 15:05 Arsyeja: link
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Mr-Bledi pėr postimin:

  Lazo (21-04-2020)

 3. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  165
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Suksese, me pelqeu per te vetmen arsye sepse eshte ne dobi te dikujt qe i intereson te mesoje rreth tabeles ( lendeve organike) dhe jo si app te tjera qe kane te vetmen qellim te dembelosin kete popull dhe te jete skllab i lojrave online.
  Silence is golden.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  Mr-Bledi (22-04-2020)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •