Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  168
  117 falenderime nė 104 postime

  Gčzuar Pashket.

  Zoti ju bekoftė ju dhe familjet e tė dashurit tuaj! Zoti e bekoftė Shqipėrinė!


  Emri: FB_IMG_1587279196230.jpg

Shikime: 92

Madhėsia: 18.8 KB
  Silence is golden.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  sirena_adria (19-04-2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •