Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,998
  Postimet n Bllog
  3

  Si t veproni kur dilni dhe futeni n shtpi, ISSH: Veprimet e thjeshta q mbajn larg COVID-19

  Instituti i Shndetit Publik ka publikuar dy manuale se si t veproni n mbrojtje nga koronavirusi i ri, i quajtur COVID-19, kur dilni dhe futeni n shtpi.

  Jan rregulla dhe veprime t thjeshta, q krkojn disiplin e cila m pas bhet rutine dhe n funksion t ruajtjes s higjiens.

  Mos harroni maskn dhe t mbani distanc me t tjert kur jeni jasht.

  Ndrsa n shtpi nuk duhet neglizhuar dezinfektimi i sendeve q kemi mbajtur jasht, si telefoni e syzet.

  Emri: 91302247_2288666794760345_1183778838878879744_n.jpg

Shikime: 1280

Madhsia: 57.1 KB

 2. 2 antart m posht falenderuan Neteorm pr mendimin e shprehur n kt postim:

  sirena_adria (27-03-2020),Vip08 (27-08-2020)

 3. #2

  Pr: Si t veproni kur dilni dhe futeni n shtpi, ISSH: Veprimet e thjeshta q mbajn larg COVID-19

  viti 2050 akoma duke zbatuar te njejtat protokolle :P

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •