Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  300
  178 falenderime nė 145 postime

  Edhe njeqind vite te lumtura!

  Pershendes veten time qe sot kam ditlindjen sepse nuk kujtohet njeri haha!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,739
  Faleminderit
  265
  362 falenderime nė 338 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Gėzuar Ditėlindjen Pranvera ! U bėfshi edhe 100 !

  Shėndet & Lumturi, Gėzime & Gjithė tė mirat !

  Eshtė kėnaqėsi qė Forumi ndricohet me njė Zonjė tė fisme & tė ėmbėl si Ju ! Pėrshėndetje & Respekte !

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 4. #3
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  933
  Faleminderit
  15
  41 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  ...edhe 100 vite plot shende dhe lumturi. Urime Ditelindjen

  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ingenuous pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 6. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime nė 101 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Edhe 100 vite te lumtura me familjen juaj!
  Silence is golden.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  300
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Gėzuar Ditėlindjen Pranvera ! U bėfshi edhe 100 !

  Shėndet & Lumturi, Gėzime & Gjithė tė mirat !

  Eshtė kėnaqėsi qė Forumi ndricohet me njė Zonjė tė fisme & tė ėmbėl si Ju ! Pėrshėndetje & Respekte !
  Shume faleminderit ! Futem shpesh ketu po nuk shoh njeri prandaj e bera haha!

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  300
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga Ingenuous Lexo Postimin
  ...edhe 100 vite plot shende dhe lumturi. Urime Ditelindjen

  ingenuous
  Igenuous!Shume faleminderit!

 10. #7
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,877
  Faleminderit
  300
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Edhe 100 vite te lumtura me familjen juaj!
  Shume faleminderit Lazo!

 11. #8
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  40
  Postime
  933
  Faleminderit
  15
  41 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Igenuous!Shume faleminderit!
  ...e dashur, ketu jemi te gjithe.
  Por koha ben te sajen..., por shpirtin ketu e kemi.
  Faleminderit qe je pjese e jona

  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ingenuous pėr postimin:

  Lazo (22-03-2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •