Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Edhe njeqind vite te lumtura!

  Pershendes veten time qe sot kam ditlindjen sepse nuk kujtohet njeri haha!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,945

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Gėzuar Ditėlindjen Pranvera ! U bėfshi edhe 100 !

  Shėndet & Lumturi, Gėzime & Gjithė tė mirat !

  Eshtė kėnaqėsi qė Forumi ndricohet me njė Zonjė tė fisme & tė ėmbėl si Ju ! Pėrshėndetje & Respekte !

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 4. #3
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  41
  Postime
  953

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  ...edhe 100 vite plot shende dhe lumturi. Urime Ditelindjen

  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ingenuous pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 6. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Edhe 100 vite te lumtura me familjen juaj!

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  pranvera bica (22-03-2020)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Gėzuar Ditėlindjen Pranvera ! U bėfshi edhe 100 !

  Shėndet & Lumturi, Gėzime & Gjithė tė mirat !

  Eshtė kėnaqėsi qė Forumi ndricohet me njė Zonjė tė fisme & tė ėmbėl si Ju ! Pėrshėndetje & Respekte !
  Shume faleminderit ! Futem shpesh ketu po nuk shoh njeri prandaj e bera haha!

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga Ingenuous Lexo Postimin
  ...edhe 100 vite plot shende dhe lumturi. Urime Ditelindjen

  ingenuous
  Igenuous!Shume faleminderit!

 10. #7
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Edhe 100 vite te lumtura me familjen juaj!
  Shume faleminderit Lazo!

 11. #8
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  41
  Postime
  953

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Igenuous!Shume faleminderit!
  ...e dashur, ketu jemi te gjithe.
  Por koha ben te sajen..., por shpirtin ketu e kemi.
  Faleminderit qe je pjese e jona

  ingenuous
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Ingenuous pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Neteorm (22-03-2020),pranvera bica (15-10-2020)

 13. #9
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,864
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Eeeeh na harroi Albo!Edhe njeqind vite te lumtura Pranvera!

 14. #10
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  Gezuar ditelindjen Pranvera, edhe pse me vonese. Njerezit per ditelindje urojne qe u befsh 100, por une do te bej nje urim ndryshe. I kalofsh te gjitha ditet e Perendise, me paqe e dashuri, e rrethuar nga njerez plot, qe i do dhe te duan.

  Albo

 15. #11
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,163

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura!

  E nderuara Pranvera, nga zemra ta uroj ditlindjen!
  Zoti te dhuroft shendet qe te punosh gjate ne Forumin Shqiptar.

  Te pershendes shume,
  NoName

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •