Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,793

  Sporti I Mundjes N Zi, Ndrroi Jet 24-Vjeari Bunjamin Nuishi

  Dita e shtun rezultoi shum e trisht pr sportin vendor, e n veanti pr mundjen, pasi mngjesin e sotm nga jeta u nda mundsi i Tefejuz, Bunjamin Nuishi. Buja si e njohin t gjith, ishte nj munds i sukseshm jo vetm n rrethin por edhe ne mbar trojet shqiptare.

  Ai ishte vetm 24 vjet dhe sukseset n kt sport i kishte filluar vite m par, ndrsa gara e tij e fundit ishte ajo e 31 janarit n Kupn Botrore t Turqis.

  Me t msuar kt lajm shum figura sportive n vend kishin shprehur ngushllimet e tyre pr ndarjen e hershme nga jeta t ktij sportisti, i cili gjithashtu ishte edhe pjes e Armats s Republiks s Maqedonis.
  Sipas informacioneve, nga sulmi kan ngelur t vrar dy djem t rinj, V.H (22) nga Kosova dhe Bunjamin Nuishi (20) nga fsh.Krushopek i angazhuar si sigurim n kazino, i njohur si munds i dalluar. Bunjamini ishte njri nga mundsit e dalluar t klubit t mundjes “Tefejuz” t Shkupit. Ai n at moment po punonte si sigurim n kazinon n Bllac.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 15-02-2020 m 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •