Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 79
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  Talente Shqiptar npr garat televizive m t ndjekura & formatet m t suksesshme !  Kampione aktuale Suksesi , ELHAIDA DANI - Fituese e " The Voice of Italy " , Edicioni I Par. BRAVO !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 05-02-2020 m 10:17

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  Lorena Beadini - All About That Bass | Blind Auditions | The Voice of Switzerland

  16 vjearja shqiptare mahnit jurin e ‘The Voice of Switzerland’

  https://www.kultplus.com/muzika/16-v...zerland-video/
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 05-02-2020 m 10:23

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  Drilona Musa - Toxic | Blind Auditions | The Voice of Switzerland


 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Albulena vs. Zsuzsa vs. Gentiana: Sweet Nothing | The Voice of Germany 2013 | Battle

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Gentiana Merturi: No More Drama | The Voice of Germany | The Voice of Germany 2013 | Showdown

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Albulena Krasniqi: Nobody's Perfect - Jessie J | The Voice of Germany 2013 | Showdown
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 10-02-2020 m 10:30

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Tik Tok - Floriana Imeri | The Voice of Germany | Blind Audition 2014

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Enrika Derza - Listen - Blind Audition - The Voice of Switzerland 2014

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  Albulena Jashari nga Kosova mahnit jurin e ‘The Voice of Finland’ (Video)

  Shqiptarja Albulena Jashari nga Kosova e ka nisur rrugtimin e saj n The Voice of Finland, shkruan KultPlus.

  Albulena ka performuar para juris kngn “Sex on fire” nga Kings of Leon n nj version interesant, ndrsa edhe ka kthyer antart e juris.

  31 vjearja po e vazhdon suksesin e saj muzikor n Finland pasi ka qen e angazhuar me muzik edhe n Kosov, ndrsa i ka t realizuara disa kng.

  “Momenti ma i bukur i jetes tem! Andrra jem u realizu, ckado qe te ndodhe ne kete rrugetim tash e tutje nuk ka rendesi. Une ndihem fituese. #thevoiceoffinland’ ka shkruar Albulena n Facebook-un e saj, ndrsa pritet ta shohim se si do t ec ky rrugtim i Albulens. / KultPlus.com

  https://www.kultplus.com/muzika/albu...ce-of-finland/

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Gala - 'Don’t Know Why’ | Blind Auditions | The Voice Kids Belgium


  Gala Aliaj mahnit jurin e ‘The Voice Kids’ n Belgjik

  Shkurt 2020

  Tashm sht br mse e zakonshme suksesi dhe talenti i shqiptarve npr bot, shkruan KultPlus.

  S fundi ”The Voice Kids” n Belgjik ka mirpritur performancn fantastik t Gala Aliajt, nj performanc kjo q u vlersua me meritat m t larta nga juria dhe publiku.

  Gala kndoi kngn ‘Don’t know why’ t Norah James, duk br kshtu q t katrt antart e juris t shtypnin butonin dhe t kthenin karriget e tyre.

  Ndrsa n videon e postuar n Facebook n llogarin e The Voice Kids, thuhej se Gala ka ngitur shum lart pritshmrit pr kt nat.

  ”Beteja mes katr trajnerve pr nj talent nuk ka qen kurr kaq e fort”, thuhej n mediat belge.


  https://www.kultplus.com/muzika/gala...elgjike-video/
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 14-02-2020 m 21:42

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  ‘Shallow’ si nuk e keni dgjuar asnjher, talentja nga Drenica habit jurin dhe publikun n Itali me zrin e saj
  Vanesa Krasniqi nga Vajniku i Skenderajt sht kualifikuar n finalet e Italia’s Got Talent.

  Vajza nga Kosova, Vanesa Krasniqi, ka befasuar t gjith n natn e 19 shkurtit t spektaklit t talentve n Itali.

  Ajo kndoi n piano nj version t kngs ‘Shallow’ nga Lady Gaga, por n z t ‘chipmunk’.


  https://www.zeri.info/showbiz/328375...e-zerin-e-saj/
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-02-2020 m 12:56

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Nn - Kampion aktual Suksesi , GJON'S TEARS ( Gjon Muharremaj ) - Gjysm Finalist " The Voice of France " , 2019. BRAVO GJON !


  Whitney & Gjon's Tears, 2 Artistt e Rinj, M t mirt e skuadrs se MIKA-s ! Whitney do t shpallej Fituesja e Voice France 2019 !

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot

  Vajza nga Kosova Rreze Bojaxhiu mahnit jurin e “The Voice Kids” n Gjermani, t katr antart kthejn karrigen pr t

  Talentet nga Kosova do her e m shum po mahnitin botn.

  Shteti i Kosovs tashm numron me dhjetra artist t suksesshm jasht trojeve shqiptare, q pushtojn top-listat dhe mediat ndrkombtare.

  Duket se dshirn pr t knduar, po e zhvillojn do dit e m shum edhe talentet e rinj.

  I till sht rasti i Rreze Bojahiut, e cila ka mahnitur s fundmi jurin e “The Voice Kids” n Gjermani.

  Vajza nga Kosova, ka interpretuar nj pjes nga opera “Nessin Dorma”, teksa ka mahnitur publikun dhe jurin me interpretimin e saj.

  Si rrjedhoj, t katr antart e juris kthyen karriget me dshirn pr ta pasur n ekip vajzn me prejardhje nga Kosova.

  Telegrafi
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 02-02-2021 m 23:15

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Rrezarta Bojaxhiu || Turandot (Opera) - Nessun Dorma | The Voice Kids Germany 2020 | Blind Audition

 15. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Albo (02-02-2021)

 16. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Bjondi Berisha | Sampha - Like the Piano | The Voice Kids Germany 2020 | Blind Audition


  Ky sht Bjondi Berisha, shqiptari q mahniti jurin e The Voice Kids Germany 2020 .

  Me kngn e kngtarit anglez Sampha, Bjondi Berisha ka mahnit jurin e The Voice Kids, shkruan KultPlus.

  Dymbdhjetvjeari q jeton n Gjermani, sht sfiduar n kt gar duke kaluar kshtu fazn e par t ksaj gare.

  /KultPlus.com


  https://www.kultplus.com/muzika/ky-e...ce-kids-video/
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 21-03-2020 m 15:46

 17. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Albo (02-02-2021)

 18. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  ''Fol Shqip” Show - Lorena Beadini

  ( 21.03.2020 )

 19. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Albo (02-02-2021)

 20. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Lorena vs. Nortasha - Be The One I Battles I The Voice of Switzerland 2020

 21. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Merel vs. Drilona - You've Got The Love I Battles I The Voice of Switzerland 2020

 22. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Lorena Beadini - All About That Bass | Sing Offs | The Voice of Switzerland 2020

 23. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Albo (02-02-2021)

 24. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pr: Talente Shqiptar n Konkurse Televizive npr Bot  Drilona Musa - Toxic | Sing Offs | The Voice of Switzerland 2020

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •