Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Tungjatjeta

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-07-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Tungjatjeta

  Si jeni si kaloni?Ju uroj gjith te mirat.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Brixia Fidelis pėr postimin:

  Lazo (31-01-2020)

 3. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tungjatjeta

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum!
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •