Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Akuamarini
    Anëtarësuar
    19-02-2015
    Postime
    2,564

    Kujt i intereson të zhduket Shqipëria? -


    360 gradë - Kujt i intereson të zhduket Shqipëria? - 23 janar 2020
    live on Jan 23, 2020




    Ora News Lajme

    “Kujt i intereson të zhduket Shqipëria?…” Kjo është tema e përzgjedhur për tu diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e 360grade të Artur Zhejit, Live, duke nisur nga ora 21:00 në Rtv Oranews, dhe Youtube.

    Sipas statistikave më të fundit, Shqipëria, dhe sidomos “Kombi Shqiptar”, mund të mbiquhet që sot, një komb drejt “zhdukjes natyrale”, plakje, emigracion, mungesë e plotë ripërtëritjeje apo shprese për të patur në të ardhmen një zhvillim të mirëfilltë.

    – A është kjo dukuri një gjë e rastësishme, apo një konspiracion i qëllimshëm?
    – A ka pas perdes, një konspiracion, për zhdukjen e shqiptarëve si një komb dhe si një faktor gjeopolitik në Europë dhe në Ballkan?
    – A kanë vetëdije shqiptarët të reagojnë ndryshe?
    Ndryshuar për herë të fundit nga Akuamarini : 28-01-2020 më 03:57

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759

    Për: Kujt i intereson të zhduket Shqipëria? -

    Citim Postuar më parë nga Akuamarini Lexo Postimin

    360 gradë - Kujt i intereson të zhduket Shqipëria? - 23 janar 2020
    live on Jan 23, 2020




    Ora News Lajme

    “Kujt i intereson të zhduket Shqipëria?…” Kjo është tema e përzgjedhur për tu diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e 360grade të Artur Zhejit, Live, duke nisur nga ora 21:00 në Rtv Oranews, dhe Youtube.

    Sipas statistikave më të fundit, Shqipëria, dhe sidomos “Kombi Shqiptar”, mund të mbiquhet që sot, një komb drejt “zhdukjes natyrale”, plakje, emigracion, mungesë e plotë ripërtëritjeje apo shprese për të patur në të ardhmen një zhvillim të mirëfilltë.

    – A është kjo dukuri një gjë e rastësishme, apo një konspiracion i qëllimshëm?
    – A ka pas perdes, një konspiracion, për zhdukjen e shqiptarëve si një komb dhe si një faktor gjeopolitik në Europë dhe në Ballkan?
    – A kanë vetëdije shqiptarët të reagojnë ndryshe?


    Zhdukja ashte e pamundur dhe nuk i intereson askujt,,TJETERSIMI i intereson te gjithve,,,,dmth,,,,PAGEZIMI ne Shqiptar i atyre qe s,jan shqiptare dhe ETIKETIMI i shqiptareve te paster si minorance barbare dhe e huaj

    filmi ,,,, I Love Tropoja ,,,titulluar ne gjuhen Angleze ,(reference per te huaj) ,ka pikerisht kyt qellim,,,,te paraqese si shqiptare te civilizuar Aromunet e ardhur nga Peleshi i Rumanise dhe
    barbare e inferiore shqiptaret e vertete
    Ndryshuar për herë të fundit nga loni-loni : 30-01-2020 më 06:05

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •