Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2020
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Mercedes-benz w210 220 cdi,cfar mendimi keni?

  Kam nje w210, dhe desha te di mendimet tuaja ne lidhje me te,difekte te mira etj..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2020
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mercedes-benz w210 220 cdi,cfar mendimi keni?

  A pėrdorni makinė? Si ėshtė ajo nė rrugė?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •