Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2020
  Postime
  1

  Mercedes-benz w210 220 cdi,cfar mendimi keni?

  Kam nje w210, dhe desha te di mendimet tuaja ne lidhje me te,difekte te mira etj..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2020
  Postime
  3

  Pėr: Mercedes-benz w210 220 cdi,cfar mendimi keni?

  A pėrdorni makinė? Si ėshtė ajo nė rrugė?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-09-2022
  Postime
  8

  Pėr: Mercedes-benz w210 220 cdi,cfar mendimi keni?

  Kjo makinė ecėn mjaft pa probleme, nuk do t'ju japė njė ndjenjė tė fortė tė shpinės ose njė ndjenjė tė fortė kontrolli, por drejtimi i saj nėpėr qytet ėshtė vetėm dy fjalė komode, sepse ky Mercedes-Benz ėshtė kaq i thjeshtė. Dhe konsumi i karburantit tė kėsaj makine ėshtė i mahnitshėm

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •