Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Filloreta Raēi - FIFI

  Kantautorja e suksesshme kosovare qė po spikat e ndriēon bindshėm ndėr gjeneratėn e re te Muzikės Shqiptare !  Nėn - Kampione e Kėnga Magjike 2019.

  Bravo & Suksese !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-01-2020 mė 10:47

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI

  E Talentuara Fifi nė njė intervistė si asnjėherė !  Oktapod - Shkurt 2018

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  Rrėfimi i vetė Fifit pėr eksperiencėn nė "The Voice", Edicioni 1 - 2011.

  Nė “The Voice” kam shkuar deri nė beteja, pastaj jam mundur nga njė vokal shumė potent si ai i Lundrimit njė djalė nga Dibra i cili ka qenė finalist i skuadrės sė Sidit. Aty kam marrė pjesė me njė duet shqip, i cili ende permendet dhe dėgjohet e po ashtu vlerėsohet si dueti mė i realizuar.

  Pėr pjesėmarrjen time nė The Voice, kam marrur telefonatė nga Top Channel dhe mė kanė ftuar qė tė marrė pjesė, unė kam shkuar me vet faktin qė mė ėshtė dhėnė njė mundėsi tė dėgjohet zėri im.

  Ky kompeticion mė ka bėrė shumė tė forte e mė ka dhėnė shancė qė tė ec tutje qė mos ta ndali muzikėn. Edhe pse nuk pata fatin tė vazhdoj nė fazėn tjetėr kam qenė e bekuar ta kėndoj nė duet kėngėn "Rrjedh nė kėngė e ligjėrime", po ashtu ndjehem e privilegjuar qė kam qenė pjesė e skuadrės sė Sidrit Bejlerit, njė trajner qė nuk ka se si tė gjendet mė i mirė…


  https://www.teksteshqip.com/filloreta-ra-i/biografia
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-01-2020 mė 10:40

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  Maj 2019

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  Maj 2020

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  Fifi - Marova - LIVE - (Prive Reality 2020)

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  " Marova " - LIVE 2020 Music On Concert

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,427
  Faleminderit
  269
  366 falenderime nė 341 postime

  Pėr: Filloreta Raēi - FIFI  Fifi & Ermal Fejzullahu - Pėrjetėsi

  Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
  Music & Produced by : Fatjon Miftari

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •