Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Filloreta Rai - FIFI

  Kantautorja e suksesshme kosovare q po spikat e ndrion bindshm ndr gjeneratn e re te Muziks Shqiptare !  Nn - Kampione e Knga Magjike 2019.

  Bravo & Suksese !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 09-01-2020 m 09:47

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: Filloreta Rai - FIFI

  E Talentuara Fifi n nj intervist si asnjher !  Oktapod - Shkurt 2018

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Rrfimi i vet Fifit pr eksperiencn n "The Voice", Edicioni 1 - 2011.

  N “The Voice” kam shkuar deri n beteja, pastaj jam mundur nga nj vokal shum potent si ai i Lundrimit nj djal nga Dibra i cili ka qen finalist i skuadrs s Sidit. Aty kam marr pjes me nj duet shqip, i cili ende permendet dhe dgjohet e po ashtu vlersohet si dueti m i realizuar.

  Pr pjesmarrjen time n The Voice, kam marrur telefonat nga Top Channel dhe m kan ftuar q t marr pjes, un kam shkuar me vet faktin q m sht dhn nj mundsi t dgjohet zri im.

  Ky kompeticion m ka br shum t forte e m ka dhn shanc q t ec tutje q mos ta ndali muzikn. Edhe pse nuk pata fatin t vazhdoj n fazn tjetr kam qen e bekuar ta kndoj n duet kngn "Rrjedh n kng e ligjrime", po ashtu ndjehem e privilegjuar q kam qen pjes e skuadrs s Sidrit Bejlerit, nj trajner q nuk ka se si t gjendet m i mir…


  https://www.teksteshqip.com/filloreta-ra-i/biografia
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 20-01-2020 m 09:40

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Maj 2019

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Maj 2020

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,161
  Faleminderit
  267
  365 falenderime n 341 postime

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Fifi - Marova - LIVE - (Prive Reality 2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •