Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Gzuar 2020!

 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,520

  Gzuar 2020!

  Gzuar festat e fundvitit 2019 dhe fillimit te Vitit te Ri 2020.

  Ne aspektin virtual ju uroj m shum mirkuptim dhe toleranc, kurse n jetn reale shum shndet dhe fat si dhe plotsimin e t gjitha dshirave kolektive dhe atyre personale.

  Emri: happy-new-year-2020-background_29865-882.jpg

Shikime: 699

Madhsia: 91.9 KB
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 2. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  sirena_adria (01-01-2020)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Agron92
  Antarsuar
  02-10-2010
  Vendndodhja
  Gostivar - (Italy)
  Mosha
  28
  Postime
  4

  Pr: Gzuar 2020!

  Urime te gjithe juve me familje, shpresoj qe shqiptaret kudo qe ndodhen te ken nje vit me plot shendet dhe gzim.
  A belief, a spirit, a language, an eagle.
  Albanian 4 life.

 4. 2 antart m posht falenderuan Agron92 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (31-12-2019),sirena_adria (01-01-2020)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,010

  Pr: Gzuar 2020!

  Gzuar Vitin e Ri 2020 !

  Shndet e Lumturi, Harmoni e Mbarsi pr t gjith JU e Familjet tuaja ! Qoft nj Vit I Bukur me Gzime e Suksese !

 6. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,564
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Gzuar 2020!

  Gzuar Vitin e Ri 2020!

  Paqe n shoqrit, familjet dhe zemrat tuaja!

  Shndet n trupin tuaj!

  Besim n shpirtin tuaj!

  Dashuri n zemrat tuaja!

 7. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (01-01-2020),sirena_adria (02-01-2020)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Pr: Gzuar 2020!

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Gzuar Vitin e Ri 2020!

  Paqe n shoqrit, familjet dhe zemrat tuaja!

  Shndet n trupin tuaj!

  Besim n shpirtin tuaj!

  Dashuri n zemrat tuaja!
  I,P GJalle qenke akoma
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •