Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,268
  Faleminderit
  162
  114 falenderime nė 101 postime

  Gėzuar 2020!

  Gėzuar festat e fundvitit 2019 dhe fillimit te Vitit te Ri 2020.

  Ne aspektin virtual ju uroj mė shumė mirėkuptim dhe tolerancė, kurse nė jetėn reale shumė shėndet dhe fat si dhe plotėsimin e tė gjitha dėshirave kolektive dhe atyre personale.

  Emri: happy-new-year-2020-background_29865-882.jpg

Shikime: 169

Madhėsia: 91.9 KB
  Silence is golden.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  sirena_adria (01-01-2020)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Agron92
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Vendndodhja
  Gostivar - (Italy)
  Mosha
  27
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim

  Pėr: Gėzuar 2020!

  Urime te gjithe juve me familje, shpresoj qe shqiptaret kudo qe ndodhen te ken nje vit me plot shendet dhe gzim.
  A belief, a spirit, a language, an eagle.
  Albanian 4 life.

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Agron92 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lazo (31-12-2019),sirena_adria (01-01-2020)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,741
  Faleminderit
  265
  362 falenderime nė 338 postime

  Pėr: Gėzuar 2020!

  Gėzuar Vitin e Ri 2020 !

  Shėndet e Lumturi, Harmoni e Mbarėsi pėr tė gjithė JU e Familjet tuaja ! Qoftė njė Vit I Bukur me Gėzime e Suksese !

 6. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,136
  Faleminderit
  81
  789 falenderime nė 645 postime

  Pėr: Gėzuar 2020!

  Gėzuar Vitin e Ri 2020!

  Paqe nė shoqėritė, familjet dhe zemrat tuaja!

  Shėndet nė trupin tuaj!

  Besim nė shpirtin tuaj!

  Dashuri nė zemrat tuaja!

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Albo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lazo (01-01-2020),sirena_adria (02-01-2020)

 8. #5
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Gėzuar 2020!

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Gėzuar Vitin e Ri 2020!

  Paqe nė shoqėritė, familjet dhe zemrat tuaja!

  Shėndet nė trupin tuaj!

  Besim nė shpirtin tuaj!

  Dashuri nė zemrat tuaja!
  I,P GJalle qenke akoma
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •