Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-12-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Shpejt zbulova se jo vetėm qė ky vend hiqte dorė nga qeniet njerėzore nga miliona, por po bėnte shumė pak nė drejtim tė sigurisė publike dhe po shkatėrronte njėsinė e familjes nė tė gjithė vendin.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Silence is golden.

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Silence is golden.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2020
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •