Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-03-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Perse eshte ndaluar kerkimi i avancuar?

  Pershendetje. Dua te informohem rreth kerkimit te avancuar,pse eshte ndaluar dhe a ka ndonje ndryshim se shpejti?....ju faleminderit

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,300
  Faleminderit
  175
  121 falenderime nė 106 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Pershendetje,

  Uroj qe Albo ta rregulloj kete pjesen e kerkimit te avancuar, pasi formati i ketij forumi nuk ka me update dhe prandaj mund te kete sjelle keto probleme.

  Uroj te zgjidhet sa me shpejt nga Albo.
  Silence is golden.

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  688
  Faleminderit
  2
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  mjerisht forumi eshte lene shume pasdore jo vetem nga moderimi por edhe nga perditesimet. gje qe e rrezikon shume qendrimin online

 4. #4
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  37
  Postime
  2,159
  Faleminderit
  31
  32 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Edhe une e kam kete problem. Dua te kerkoj postimet e mia te vjetra ose postimet e ndonje anetari tjeter dhe thote qe kerkimi nuk mund te behet.


  Ndonje zgjidhje?

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Provojeni tani. Duhet te punoje pa problem.

  Albo

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Albo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (10-08-2020),Kryeplaku (29-06-2020)

 7. #6
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  688
  Faleminderit
  2
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Mua opsioni i kerkimit nuk me shfaqet fare.

Tema tė Ngjashme

 1. A ėshtė gjynah ose e ndaluar me e bart Kur'anin me vete?
  Nga Shpend Hajdari nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 09:01
 2. Argumente qė pse muzika ėshtė e ndaluar nė Islam.
  Nga Ummu_Linah nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 02:08
 3. Muzika a ėshtė harram ( e ndaluar ) nė Islam?
  Nga ramazan_it nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 17:39
 4. Duhani eshte i ndaluar ne Islam !
  Nga dallendyshi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 23:43
 5. Berishes i eshte ndaluar USA...
  Nga PetritKola nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-07-2008, 21:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •