Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-03-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime

  Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Pershendetje. Dua te informohem rreth kerkimit te avancuar,pse eshte ndaluar dhe a ka ndonje ndryshim se shpejti?....ju faleminderit

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,274
  Faleminderit
  165
  117 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  Pershendetje,

  Uroj qe Albo ta rregulloj kete pjesen e kerkimit te avancuar, pasi formati i ketij forumi nuk ka me update dhe prandaj mund te kete sjelle keto probleme.

  Uroj te zgjidhet sa me shpejt nga Albo.
  Silence is golden.

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  686
  Faleminderit
  2
  21 falenderime nė 20 postime

  Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

  mjerisht forumi eshte lene shume pasdore jo vetem nga moderimi por edhe nga perditesimet. gje qe e rrezikon shume qendrimin online

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •