Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 69 prej 69
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  Per mua, TOP 3 kenget me te mira nga Krijimtaria e FEST '58 jane:


  1. ME TANA - ELVANA GJATA  Kompozimi & Vargjet: ELVANA GJATA
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-12-2019 m 10:56

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  2. AJER - SARA BAJRAKTARI  Kompozimi & Vargjet: ADRIAN HILA
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-12-2019 m 10:59

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  3. ME NGJYROS - KAMELA ISLAMAJ  Kompozimi: Kamela ISLAMAJ - Vargjet: Megi HASANI

 4. #64
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-12-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58


 5. #65
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58


 6. #66
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  JURIA E FEST '58 :

  * Mikaela Minga - Etnomuzikologe

  * Rita Petro - Poete

  * Dimitris Kontopoulos - Kompozitor Grek

  * Christer Bjrkman - Kngtar edhe Producent Suedez
  https://eurovision.tv/story/ever-won...ntest-producer

  * Felix Bergsson - Kineast dhe kryetari I delegacionit Islandez ne ESC
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-12-2019 m 17:36

 7. #67
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  3 MIMET E PARA t FEST '58 akorduar nga JURIA jan:


  1. " SHAJ " - Kompozimi: Darko DIMITROV, Lazar CVETKOVSKI Vargjet: Lindon BERISHA, Interpretimi: Arilena ARA

  2. " ME TANA " - Kompozimi, Vargjet, Interpretimi: ELVANA GJATA

  3. " AJER " - Kompozimi & Vargjet - Adrian HILA, Interpretimi: Sara BAJRAKTARI


  https://en.wikipedia.org/wiki/Albani...g_Contest_2020


  SUKSESE SHQIPERIA n EUROVISION SONG CONTEST 2020 !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-12-2019 m 18:41

 8. #68
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58


 9. #69
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,744
  Faleminderit
  265
  362 falenderime n 338 postime

  Pr: Festivali i Kngs n RTSH 2019 - Fest '58

  * CHRISTER BJORKMAN - Kngtar edhe Producent Suedez / Producent I Melodifestivalen dhe disa edicione Eurovision Song Contest.
  https://eurovision.tv/story/ever-won...ntest-producer

  1. Me tana - ELVANA GJATA ( Kompozim, Vargje, Interpretim)
  2. Ajer - Sara Bajraktari ( Kompozimi & Vargjet: Adrian Hila )
  3. Shaj - Arilena Ara ( Kompozimi: Darko Dimitrov, Lazar Cvetkovski Vargjet: Lindon Berisha)


  * DIMITRIS KONTOPOULOS - Kompozitor Grek
  https://en.wikipedia.org/wiki/Dimitris_Kontopoulos

  1. Me tana - ELVANA GJATA
  2. Shaj - Arilena Ara
  3. Ajer - Sara Bajraktari


  * FELIX BERGSON - Kineast dhe kryetari I delegacionit Islandez ne ESC

  1. Me tana - ELVANA GJATA
  2. Shaj - Arilena Ara
  3. Ajer - Sara Bajraktari

  https://en.wikipedia.org/wiki/Albani...g_Contest_2020


  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 23-12-2019 m 17:48

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •